Undercover

Festival

asta theater

16.

11.

2024

Undercover

Festival

asta theater

16.

11.

2024

festival

In de jaren 90 van de vorige eeuw hadden een aantal muziekliefhebbers ingezien dat tribute bands hun uiterste best doen om de kenmerkende sound, energie en charisma van legendarische artiesten tot leven te brengen. En dat er een groot publiek is dat, als het origineel onbereikbaar is door afstand of geld, een goede tribute band voor een te gekke avond kan zorgen.

Zij starten toen het undercoverfestival waar talloze coverbands streden voor de finale in ASTA, waar onder andere de legendarische tributebands zoals Action in DC en Tumblin-Dice er met de hoofdprijs vandoor gingen.

Nu dertig jaar later is het legendarische Undercover festival terug!

Vijf top tribute bands strijden 16 november om de felbegeerde titel en een vette prijzenpot.

De finalisten maken we in september bekend en gelet op de aanmeldingen zijn het enkele toppers die inschrijven dit niet te missen tribute-festival..

Wil je erbij zijn koop dan nu een early bird ticket voor slechts €10 (excl. 1 euro reserveringskosten)

asta

theater

praktische informatie

TIJDSSCHEMA

16.

11.

2024

Zaal open: 19:00

Aanvang optreden: 20:00

TICKETS

Tickets a € 10

LOCATIE

Asta Theater, Markt 6a
6191 JG Beek