Hänsel und Gretel

Opera

asta theater

05.

03.

2024

Conservatorium

Hänsel und Gretel

Conservatorium

Opera

asta theater

05.

03.

2024

cultuur

Humperdinck Hänsel und Gretel
Gedirigeerd door Enrico Delamboye, regie: Barbara Haveman.

STAP IN EEN BETOVEREND SPROOKJE IN DE OPERA “HÄNSEL UND GRETEL” VAN CONSERVATORIUM MAASTRICHT!

Op 4 en 5 maart 2024 presenteert de klassieke afdeling van het Conservatorium Maastricht een onvergetelijke uitvoering van Humperdincks opera “Hänsel und Gretel” op het podium van ASTA Theater Beek. Stap samen met ons in de magische wereld van dit geliefde sprookje, uitgevoerd door getalenteerde studenten van het Conservatorium.

Onder leiding van Enrico Delamboye en regie door Barbara Haveman belooft deze opera een visueel en muzikaal spektakel te worden.

Deze tijdloze opera vertelt het verhaal van de broer en zus, die verdwalen in het mysterieuze bos en te maken krijgen met een boze heks. Beleef hun avontuur, hun angsten en hun triomfen terwijl ze proberen te ontsnappen aan de betovering van de heks.

Laat je betoveren door de prachtige decors, de meeslepende kostuums en de indrukwekkende vocale prestaties van onze getalenteerde zangers. Dit is een opera-ervaring die je niet wilt missen!

CAST

5 MARCH 2024
Vater: Giulio Foresto (Conservatoire de Lyon)
Mutter: Danique Paffen
HänselLydia Kakopierou
GretelDespina Louka
KunsperhexeNiël Stapelberg
SandmännchenMalena Hoffmann
TaumännchenMaria Kazaka

ORCHESTRA
Violin: Theodore Kim
Viola: Suri Lopez Figueroa
Cello: Celia Martos / Giovanni Landini
Double Bass: Jiayi Zhao (Royal Conservatory of Liège)
Flute/ Piccolo: Lucia Viana
Oboe / Cor Anglais: Simon Tatsumiya
Clarinet / Bass Clarinet: Sergio Granell Colomer
Piano: Liliane Silva
Harmonium: Andrea Boga

PRODUCTION
Make-up Artist: Kitty Studio
Technicians: ASTA Theater technical team
Production ManagerAnna Mathioudaki

asta

theater

praktische informatie

TIJDSSCHEMA

05.

03.

2024

Zaal open: 19:00 uur

Aanvang optreden: 19:30 uur

TICKETS

Tickets a €16 euro (incl 1 euro servicekst)

LOCATIE

Asta Theater, Markt 6a
6191 JG Beek